TOZKOPARAN BEKO SERVİSİ 0212 515 15 92

Tozkoparan Beko Servisi Teknik Ekibimiz;
Tozkoparan Beko Servisi teknik elemanlarımız her biri beyaz eşya ve kombi ler için tamir onarım eğitimini tamamlamış ve alanına özel sertifikası olan profesyonel kişilerdir.
Modern hizmet anlayışı MÜŞTERİ ODAKLI SERVİS ANLAYIŞINA sahip elemanlarımız ile Güngörene bağlı tokoparan ilçesinde ve her semte aynı gün içerisinde servis hizmetimiz bulunmaktadır.Arıza kaydı bıraktığınız gün içerisinde arıza notunuzu o bölgeden sorumlu ekibimize yönlendirerek aynı gün servis imkanı almanızı sağlayıp arızanızı ortadan kaldıracaktır.
Güvenli Hizmet;
Tozkoparan beko Teknik kadromuz sizlere güven sağlayabilmek için beyaz eşyalarınızdaki Çamaşır makinası,bulaşık fırın,ocak,buzdolabı veya kombi lerinizdeki arızaları sizlere acıklamalı şekilde anlatıp sorunlu parçaları arızası ile sizlere belirtmektedir.
Gerekli Bilgi;
Beko Beyaz eşyalarınızda oluşan arızalar için bizleri arayıp teknik bilgi alabilir belkide bizlere gerek kalmadan herhangi bir ücret ödemeden sorunların çözümü için sizlere yardımcı olabiliriz.bunun için bizlere arızaları oldugu gibi anlatıp gerekli önermeleri not alabilirsiniz.


Bu kategoride henüz ürün Yok.