GÜNGÖREN BEKO SERVİSİ 0212 515 15 92

Güngören Beko Servisimiz kullanmakta olduğunuz Beko beyaz eşya'larınızda yaşadığınız sorunların,arızaların Teknik Servisliğini yapıyoruz.
Güngören Beko Servisimiz sayesinde beyaz eşyalarınızda problem yaşamaktan kurtulabilirsiniz.
Tecrübeli Teknik Servis hizmetimiz sayesinde haftanın 7 günü Güngören bölgesinin her mahallesinde siz değerli müşterilerimizin mağduriyetini gidermek için çalışmaktayız.


Güngören Beko Teknik Servisimizin tecrübeli ve güleryüzlü kadrosu sizlere Beko markasında Beyaz Eşya'larınızın her çeşit Bakım,Parça Değişimi,Onarım,Tamirat,işlerini yapmaktayız.Sitemizde bulunan telefon numaralarımızdan Güngören Beko Teknik Tamir Servisiniz olarak haftanın 7 günü kaliteli hizmet sunmaktayız.
Güngören Beko Servisimiz bünyesinde çalışan Teknik servis elemanlarımızın değiştirdiği Yedek Parçalar ve yapılan işçilik için 1 Yıl garantili olmaktadır.


Çamaşır makinası,Bulaşık makinası,Buzdolabı,kurutma makinası,kombi,klima,şohben,termosifon,elektrik süpürgenizde yaşamış olduğunuz sorunlar için bizleri arayın.


A. Nafiz Gürman,Akıncılar,Genç Osman,Güneştepe,Güven,Haznedar,M. Nezihi Özmen,Mareşal Çakmak,Merkez,Sanayi,Tozkoparan mahallerinde sürekli servis hizmeti sunmaktayız.


Bu kategoride henüz ürün Yok.